Özyavuz, adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yaptı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz 2024 yerel seçimlerinde, Harran Belediye Başkanlığı adaylık başvurusunu, Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde yaptı.

Özyavuz, adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yaptı
Özyavuz, adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yaptı
Video için play'e tıklayın

Ankara’da bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Milliyetçi Hareket Genel (MHP) Merkezine giderek, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü. Görev süresi boyunca Harran’da yaptığı hizmetlerin brifingini genel başkana teslim eden Özyavuz, daha sonra Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile görüşerek, 2024 yerel seçimlerine adaylık başvurusunu yaptı.

 Genel Başkan Devlet Bahçeli ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, Cumhur İttifakı- Üretken Belediyecilik, Bütüncül Yaklaşım ve Birlikte yönetim anlayışını Harran’da sürdürmek için tekrardan Harran Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; “Değerli Hemşehrilerim, canımız, kanımız, toprağımız Harran’ımız için büyük bir önem taşıyan yerel seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Harran’ımızın kaderini değiştirecek, geleceğine yön verecek olan bu seçimde yine karar siz milletimizin olacaktır.

​Belediye başkanınız olarak sizlerden aldığımız güç ve yetki ile yaşam kalitenize yön verebilme açısından sosyal kültürel yaşamdan tutunda, şehir ekonomisine, kalkınmasına kadar birçok alanda çok ciddi kararlar verdik ve bu doğrultuda adımlar attık.

Özyavuz, adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yaptı

​İnanıyorum ki bu seçimde Harran’ımızın kaderini hep birlikte yeniden belirleyerek, geleceğe dair birçok gelişim ve değişim için imzalar atacağız. Bu dayanışmanın, bu birlik beraberliğin bizlere vereceğiniz destek ile taçlanacağına inancım tamdır.

Değerli hemşehrilerim, algı yönetimiyle yol alanları değil, yürekten gelen samimiyetle yol alanları tercih edeceğinize inancım sonsuzdur. Belediye başkanınız olarak algıyla oluşturulan güçten, gösterişten ziyade; gerçek, vicdanlı, yöresini, namusu bilen, adaletli, vatandaşını iyi tanıyan, kararlı, her türlü baskıya rağmen doğru bildiğinden şaşmayan, 7’den 70’e her kesime ulaşabilen bir karaktere sahip olduğumu birçoğunuzun bildiği kanaatindeyim.

​Bu nedenle, sizin bir hemşehriniz, kardeşiniz, evladınız olarak, yeniden Belediye Başkanlığınıza, yeniden Harran’ımızın güzel insanının ve değerli topraklarının, gelişim ve değişimine talibim. Sizlerin seçimiyle projelerimize devam etmek, Harran’ımızı geleceğe taşımak isterim” ifadelerini kullandı.

 

Urfa Pusula

01 Ara 2023 - 18:22 Şanliurfa- Siyaset