Dikkat! Urfa’daki hat yarından itibaren ücretli olacak!

Uzun süredir ücretsiz bir şekilde hizmet veren Şanlıurfa’daki ’63 Balıklıgöl’ ring hattının yarından itibaren yeniden ücretli olacağı açıklandı.

Dikkat! Urfa’daki hat yarından itibaren ücretli olacak!
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, uzun süredir ücretsiz bir şekilde hizmet veren ’63 Balıklıgöl’ ring hattının yarından itibaren ücretli olacağını duyurdu.

Aktarmaların yine ücretsiz bir şekilde devam edileceği hatla ilgili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bir anket gerçekleştirmişti. Söz konusu ankette vatandaşların yüzde 73’ünün hattın ücretli olması yönünde talepleri olduğu aktarılmıştı.

Konuyla ilgili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Şanlıurfa’nın ulaşımında sizin de söz hakkınız olsun diyerek ‘63 Balıklıgöl’ ring hattında anketler gerçekleştirmiştik. Malumunuz bu hattımız uzunca bir süredir tamamen ücretsiz hizmet vermekteydi. Fakat yaptığımız anketlere göre, yüzde 73 yine ücretli olmasından yana.

Bu nedenle 28.11.2023 tarihi itibariyle diğer hatlardan yapılan aktarmaların ücretsiz bir şekilde devamına, ara duraklardan binen yolcuların ise ücretli taşınmasına karar verilmiştir.

Tüm hemşerilerimize önemle duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Dikkat! Urfa’daki hat yarından itibaren ücretli olacak!

Urfa Pusula

27 Kas 2023 - 23:03 Şanliurfa- Ekonomi