Beyazgül, çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan, Kızılkoyun, Kızılay ve Belediye Çay Bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Video için play'e tıklayın

Şanlıurfalı vatandaşlar, sonbahar akşamında Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan belediyeye ait çay bahçelerinde zaman geçiriyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çay bahçelerinde vakit geçiren vatandaşlarla sohbet etti.

 

Günün büyük bir bölümünü esnafları ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kızılkoyun, Kızılay ve Belediye Çay Bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Çay bahçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Beyazgül, talep ve önerileri de dinledi. Günün yorgunluğunu vatandaşlarla çay içerek atan Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklarla fotoğraf çektiren Beyazgül, onlara oyuncaklar hediye etti. Vatandaşlar Beyazgül ile birlikte kentte değişimin yaşandığını ifade etti.

Urfa Pusula

02 Kas 2023 - 19:00 Şanliurfa- Yaşam