Kuş, talep ve sorunları dinledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Onikiler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak talep ve sorunlarını dinledi.

Haber albümü için resme tıklayın

Eyyübiye Belediyesinden gelen açıklamaya göre, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un çalışmaları devam ediyor.

Buna göre, Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün ile birlikte Onikiler Mahallesini ziyaret eden Kuş, İnfakder tarafından mahallede yapılacak Kur’an kursu alanında incelemelerde bulundu. Mahalle ziyareti süresince vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Kuş, bakım onarım ihtiyacı bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret etti.

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce daha önce tespit edilen yetim ve öksüz ailelerinin fırınlara olan borçlarını İyilik Merkezi aracılığıyla ödeyen Kuş, mahalle esnafını da ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

İlçenin en dezavantajlı bölgelerinden olan Onikiler Mahallesinin gelişmesi, halkın taleplerinin yerine getirilmesi için çalışmalar yapan Eyyübiye Belediyesi, aynı mahallede ilçe gençliğinin eğitimine destek olması amacıyla Onikiler Sınav Hazırlık Merkezi’ni hizmete sunmuştu.

Mahalle sakinlerinin yeşil alan talebini de karşılamak için yer tespiti çalışmalarına devam eden Eyyübiye Belediyesi, bölgede bazı evleri kamulaştırarak park ve yeşil alan yapmayı planlıyor.

Urfa Pusula

25 Oca 2023 - 09:46 Şanliurfa- Belediyeler