Özcan’dan Beyazgül’e destek: Bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, AK Parti’nin Şanlıurfa’da düzenlendiği mitingde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül’ün aleyhine atılan sloganları kınadı.

AK Parti’nin geçtiğimiz cumartesi günü Şanlıurfa’da düzenlediği mitinginde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün aleyhine sloganlar atılmıştı. Sosyal medyada da görüntülerin paylaşılmasının ardından partinin üst kademesinden Beyazgül’e yönelik destek mesajları geldi. Bir grubun maksatlı olarak Beyazgül üzerinden AK Parti’yi hedef aldığını kaydeden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, yapılanları şiddetle kınadığını aktardı. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımlar yapan Özcan, şunları ifade etti:

'ŞANLI ŞEHRİN ŞAHLANIŞI KİMLERİ RAHATSIZ ETTİ'

"1-) 21 yıldır aynı heyecan ve coşkuyla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basan Urfa’mız cumartesi günü yapılan muhteşem mitingle tarih yazdı.

2-) Sayın Cumhurbaşkanımızın, fitneye fırsat vermeyin diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiği bir günde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeynel Abidin BEYAZGÜL üzerinden AK Parti’mizin hedef alındığını hep beraber gözlemledik.

3-) Cılız, alandan duyulmayan ve birleri tarafından organize edilen küçük bir grubun Zeynel Başkan’a çirkin slogan atması ve akabinde Sosyal Medya üzerinden paylaşımlar yaparak fitne ateşi yakmasına şahit olduk.

4-) 100 binleri aşan muazzam sevgi seli Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye coşku verirken, maksatlı ve birileri tarafından organize edilen bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum.

5-) Bizim davamızda şahsi menfaatler yoktur. Bizler Davamıza hizmet eder Liderimizin izinde yürürüz. Bu tarz eylemler bizleri birbirine düşürmez aksine daha da birleştirir. Şanlıurfalı her söylenenin arkasına takılmaz. Bu kadim şehrin insanları kime sahip çıkacağını da iyi bilir.

6-) İnşallah teşkilatımızın her kademesinde AK Davamızın sancaktarlığını yapan değerli mensuplarımızla ve Şanlıurfalı hemşehrilerimle 2023 hedeflerimize kararlılıkla ilerleyeceğiz. LİDER DE BİZİM, AK PARTİ DE BİZİM, TEŞKİLATTA BİZİM, BAŞKAN DA BİZİM.."

Urfa Pusula

06 Ara 2022 - 07:51 Şanliurfa- Gündem