CHP’li isimden Erdoğan’ın Urfa sözlerine yanıt!

CHP Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’ya gidecek olması hakkında açıklama yaptı. Salıcı, açıklamasında “Erdoğan 3 Aralık'ta Şanlıurfa'da olacakmış. Umarım gidip Şanlıurfa halkına bir kez daha masal anlatmaz.” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Aralık’ta Şanlıurfa’ya gidecek olması hakkında paylaşım yaptı.

Salıcı paylaşımında Şanlıurfalı vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ve bu sorunları nasıl çözeceklerini kaydederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ise “Peki Erdoğan bu sorunları dinleyecek mi, çözüm yollarını açıklayacak mı? Yoksa yine hayal satıp, masal anlatıp dönecek mi, göreceğiz.” ifade etti.

Salıcı’nın yaptığı paylaşımın tamamı şu şekilde:

“Erdoğan 3 Aralık'ta Şanlıurfa'da olacakmış. Umarım gidip Şanlıurfa halkına bir kez daha masal anlatmaz. Biz geçen hafta oradaydık ve vatandaşların sorunlarını doğrudan dinledik. Erdoğan bilmez, gitse de dinlemez. Onun için bir kısmını anlatayım.

Şanlıurfalı vatandaşlarımızın elektrik ve sulama suyu sorunları var, maliyet artışlarından dolayı ürünler zararına satılır oldu. 15 bin abonenin elektriği kesik. Zararına satış yapan üretici faturasını ödeyemiyor, zar zor hayatını idame ettiriyor. Üretici, üretmekten vazgeçiyor.

Erdoğan bu sorunlar için bir çözüm açıklayacak mı? Biz, Şanlıurfalı vatandaşlarımıza bu sorunları nasıl çözeceğimizi anlattık. Peki Erdoğan bu sorunları dinleyecek mi, çözüm yollarını açıklayacak mı? Yoksa yine hayal satıp, masal anlatıp dönecek mi, göreceğiz.”

Urfa Pusula

Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na Urfa üzerinden yanıt verdi!

30 Kas 2022 - 15:58 Şanliurfa- Gündem