Viranşehir’de asfalt çalışması! Ekinci yerinde inceledi

Viranşehir'de altyapı çalışmaları tamamlanan caddelerde sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Sağlık Ocağı Caddesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Viranşehir’imiz her zaman her şeyin en iyisine layık, asfalt çalışmalarımız Viranşehir’imize hayırlı olsun” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Viranşehir’de başlattığı asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Altyapısı tamamlanan Akademi, Tılbender ve Mimar Sinan Caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, bu kez Sağlık Ocağı Caddesi’nde çalışmalarına başladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt çalışmalarını sürdüren personellerle sohbet ederek kolaylıklar dileyen Ekinci, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

‘VİRANŞEHİR’İMİZ HER ZAMAN HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK’

Asfalt yapım çalışmalarını değerlendiren Ekinci, “10 gündür Viranşehir’de asfalt çalışmalarına başladık. Akademi Caddesi’nde başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarımızı, daha sonra Sulutepe (Tılbender) ve Mimar Sinan Caddelerinde yaptık. Şuanda da Hürriyet Mahallesi, Kışla Mahallesi ve Gölbaşı Mahallesini birbirine bağlayan Sağlık Ocağı Caddesindeki ana arter yolunda asfaltlama çalışmamız sürüyor. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi inşallah ana arterlerimizi Yakamoz, 253. Sokak ve 257. Sokak Hürriyet Mahallesi’ndeki caddeler olmak üzere sıcak asfalta devam edeceğiz. Ara sokaklarımızdaki kilitli parke taşları ile yenileyeceğiz. Hürriyet Mahallemizi ve diğer bütün mahallelerimizi hak ettiği değere ve konfora kavuşturacağız” dedi.

Asfalt çalışmalarının Viranşehir halkına, Hürriyet Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Azadi Mahallesi ve Kışla Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Ekinci, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine de Viranşehir’de yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkürlerimi sunuyorum. Viranşehir’imiz her zaman her şeyin en iyisine layık, Viranşehir’e değer, Viranşehir’imize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Urfa Pusula

19 Eki 2022 - 17:06 Şanliurfa/ Viranşehir- Belediyeler