Viranşehir Oto Galericiler Sitesinde kilitli parke taşı çalışması!

Viranşehir Belediyesi tarafından alt zemini hazırlanan Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapım çalışmaları biten Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Viranşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçede alt ve üst altyapı çalışmaları için yoğun mesai harcıyor.

Yenişehir Mahallesi’nde yapım çalışmaları biten ve alt zemini Viranşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Yeni Oto Galericiler Sitesi’nde üst altyapı çalışmalarının startı verildi.

Üst yapı çalışmaları kapsamında sitede kilitli parke taşı döşeme çalışma başlatan ekipler, çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak taşınma işleminin hızlandırılmasını hedefliyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Viranşehir’in alt ve üst yapı probleminin çözümü için yoğun mesai harcadıklarını belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Modern bir görünümle inşa edilen Yeni Oto Galericiler Sitesi’nin Viranşehir’in istihdamına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Yapım çalışmalarında sona gelinen sitenin esnaf ve Viranşehir halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Ekinci, İlçenin kalkınması, güzelleşmesi ve modern bir ilçe haline gelmesi için çalışmalara gece gündüz devam edeceklerini kaydetti.

Yeni Oto Galericiler Sitesi Kooperatif Yönetimi de, tüm detayları gözden geçirerek alt ve üst yapıda sorunsuz bir alan oluşturmak için çalışan Viranşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

Urfa Pusula

14 Eyl 2022 - 12:32 Şanliurfa/ Viranşehir- Belediyeler